• 0

  TIARA
  GALIANO
  made in EU

  2019

Kiemelt termékek

долна облека | Долна Тело | Бански | чорапи | хулахопки | клинови | ноќница | пижами | онлајн

 • Произведено во Бугарија

  Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

  Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

 • Производител

  Купуваат директно од производителот брендирани производи TIARA GALIANO. 100% гаранција за висок квалитет и посебно внимание кон секој клиент!

  Трговија на големо

  Купуваат од официјален претставник на докажани бугарски и италијански брендови. Ние сме првиот дистрибутер на Машки долна лорд за Софија!

  брза испорака

  Изберете 1-ден DHL во светот испорака или стандард бесплатна испорака!