Еднобоен Женска термо клин 15-89

18,99 €

19,99 €

-5%

Намалена цена!

нов производ

Еднобоен Женска термо клин 15-89

Hozzáadás a kívánságlistához

Повеќе информации

Женска термо клин од Колекцијата долна облека 2015 Тиара Галијано. Направени од природен материјал памук 90% / ликра 10% - еластична материја, која им овозможува на кожата да дише.

Погоден за зимските денови!

Официјална страница на брендот://www.tiaragaliano.com "target =" _ blank ">www.TiaraGaliano.com

6 hasonló termékek ugyanazon kategóriában: