Класична Памучна Прашка со чипка 1456

5,99 €

нов производ

Класична Памучна Прашка со чипка 1456

Hozzáadás a kívánságlistához

Повеќе информации

Тиара Галијано ви нуди, класична памучна прашка, изработена од висококвалитетен памук и ликра, украсена со трим мека чипка. Соодветна за вашето секојдневие!

Официјална страница на брендот:target = "_ blank">www.TiaraGaliano.com

30 hasonló termékek ugyanazon kategóriában: