Памучно Женска боди украсени со чипка кратки ракави полу-поло 1447

26,99 €

нов производ

Памучно Женска боди украсени со чипка кратки ракави полу-поло 1447

Hozzáadás a kívánságlistához

Повеќе информации

Бугарско долна облека Тиара Галијано Ви нуди удобно долна боди украсени со чипка, полу-поло, прашка. Извршени од висококвалитетен исчешлана памук / ликра, што дава дополнителна мекост и еластичност. Прикована со три мали кукички. Може да се носи само по себе или како дел од вашето облека.

Идеално за секоја пригода!

Официјална страница на брендот: www.TiaraGaliano.com

Карактеристики

Brand TIARA GALIANO
Composition Combed Cotton
Sleeves Short sleeve
Upper Semi-polo
Bottom Thong
In side 100% Cotton

30 hasonló termékek ugyanazon kategóriában: