Памучно Женска Тело Долг Ракав Полу-Поло 1337

15,99 €

нов производ

Памучно Женска Тело Долг Ракав Полу-Поло 1337

Hozzáadás a kívánságlistához

Повеќе информации

Тиара Галијано ви нуди расчистено, удобно долна боди полу-поло прашка. Извршени од висококвалитетен исчешлана памук / ликра, што дава дополнителна мекост и еластичност. Бравата е со три мали кукички. Може да се носи само по себе или како дел од вашето облека.

Официјална страница на брендот: www.TiaraGaliano.com

Карактеристики

Brand TIARA GALIANO
Composition Combed Cotton
Sleeves Long sleeve
Upper Semi-polo
Bottom Thong
In side 100% Cotton

30 hasonló termékek ugyanazon kategóriában: