Памучно Женска Тело Широка пагони Прашка 1355

11,99 €

нов производ

Памучно Женска Тело Широка пагони Прашка 1355

Hozzáadás a kívánságlistához

Повеќе информации

Тиара Галијано ви нуди памук долна боди, широка рака-прашка. Извршени од висококвалитетен исчешлана памук / ликра, што дава дополнителна мекост и еластичност. Бравата е со три мали кукички.

Соодветно за вашето секојдневие!

Официјална страница на брендот:om "target =" _ blank ">www.TiaraGaliano.com

Карактеристики

Brand TIARA GALIANO
Composition Combed Cotton
Sleeves Sleeveless
Upper Wide straps
Bottom Thong
In side 100% Cotton

30 hasonló termékek ugyanazon kategóriában: