Секси фоките Женска боди Долг ракав Полу-поло Прашка 343

20,99 €

нов производ

Секси фоките Женска боди Долг ракав Полу-поло Прашка 343

Hozzáadás a kívánságlistához

Повеќе информации

Тиара Галијано ви нуди фоките Женска Тело полу-поло долг ракав. Секси модел во леопард сипаници кој да те направи неодоливо. Долен дел прашка, прикована со три мали кукички. Извршени од висококвалитетен TULLE, кој дава удобност и чувство на удобност. Може да се носи само по себе или дел од вашето облека.

Соодветно за секоја пригода!

Официјална страница на брендот: www.TiaraGaliano.com

Карактеристики

Brand TIARA GALIANO
Composition Tulle
Sleeves Long sleeve
Upper Semi-polo
Bottom Thong
In side 100% Cotton

30 hasonló termékek ugyanazon kategóriában: