Темно сива Женска термо ватиран Клин 15055

18,99 €

19,99 €

-5%

нов производ

Темно сива Женска термо ватиран Клин 15055

Hozzáadás a kívánságlistához

Повеќе информации

Темно сива Женска Термо - ватиран клин од Колекцијата на Тиара Галијано. Направени од високо квалитетен материјал кој обезбедува удобноста на вашиот секојдневен живот. Погоден за зимските денови!

Официјална страница на брендот: www.TiaraGaliano.com

6 hasonló termékek ugyanazon kategóriában: