Фигурален хулахопки 80 ден Omsa 3410

8,00 €

15,99 €

-50%

нов производ

Hozzáadás a kívánságlistához

Повеќе информации

Фигурални хулахопки од Колекција Мода Омса - Италија. Густи хулахопки 80 ден, памучно хигиенски парче. Погоден за секоја пригода!

Официјална страница на брендот: www.Omsa.it </ A>

5 hasonló termékek ugyanazon kategóriában: