Хулахопки со затегнување ефект 40 Ден Omsa 269

5,59 €

6,99 €

-20%

нов производ

Хулахопки со затегнување ефект 40 Ден Omsa 269

Hozzáadás a kívánságlistához

Повеќе информации

Ви нудиме класичен хулахопки со затегнување ефект од Колекција База Omsa - Италија. Хулахопки со наменет затегнување ефект во пределот на нозете, изработен од фина ткаенина со 12% ликра со густина од 40 ден. Ременот е со ограничување, дното е памучно со фиксни и засилени прсти. Погоден за секоја пригода!

Официјална страница на брендот: www.Omsa.it

24 hasonló termékek ugyanazon kategóriában: