Трговија на големо

 • Трговија на големо облека

  Зошто нас

  Нашата основна дејност е трговија на големо B2B bodysuits, долна облека, долна облека, костими за капење, чорапи, хулахопки. Имаме искуство со услуги на клиентите од далечина и да работат со продавници во Европа и Обединетите Арапски Емирати.

  Ние сме производител! Ние сме официјален претставник на сите брендови понуди на најдобрите цени! Ние нудиме само квалитетни производи се служи со грижа и лични внимание на секој клиент.

 • Трговија на големо регистрација

  регистрација

  Не двоумете се да контактирате со нас веднаш, ако сте трговец на стоките што ги нуди на сајтот.

  Ако сакате да се регистрирате како продавач и да добијат пристап до големопродажните цени потребно е да ни ја вашата e-mail адреса и име.

  Ние ќе се создаде вашите коментари на профилот и ќе ти испратиме пристап до информации за дадените-мејл адреса.

 • Трговија на големо нарачка

  обработка на

  Не двоумете се да контактирате со нас веднаш, ако сакате повеќе информации за производите кои се нудат на-сајт.

  Откако ќе се направи вашата нарачка ние ќе ве контактираме за потврда, фактура за плаќање и транспортни информации.

  Вие ќе добиете информации за времето потребно за да се процесира вашата нарачка.

 • Wholesale Delivery

  испорака

  Европа: 2 - 7 работни дена од денот на испраќање на пакетот со DPD Економија- Плаќање се движи од 20 до 40 евра за производи со вредност од 1.000 €.

  ОД ЕВРОПА: 2 - 7 работни дена од денот на испраќање на пакет- Сметаме за вашиот регион сигурна достава по најниска цена.

  Романија и Грција: 1 - 3 работни дена од денот на испраќање на пакет- Многу ниска цена со брзо Експрес.

  Ќе ве извести за трошоците за транспорт по потврди ред и испратете ја на вас фактура за стока. Ние ќе ви обезбеди линк за следење на вашата нарачка.

  Ако сакате, можете да го користите вашиот курир. ние ќе ги обезбеди потребните информации и документи.

 • Wholesale Payment

  плаќање

  Ние само го прифати плаќање со банкарски трансфер за големо клиенти.

  Можете да плаќаат во две фази:

  50%, со цел - плаќање е потребно да се започне со подготовка на својата цел.

  50% пред испраќање - плаќање е потребно да сеја испратите вашата цел.

  За мали наредби препорачуваме 100% авансно плаќање за итно испраќање.

 • Wholesale Discounts

  Discounds

  Ние нудат попусти на големопродажните цени врз основа на конечниот износ на нарачката.

  Целосни информации за попусти за купувачите на големо се најде во страница за секој производ откако ќе го loged со вашата сметка на овој сајт.

  Искористете ги предностите на големи попусти на бренд Тиара Галиано. Да се ​​купи директно од производителот.